Книга, що народжує мрію

2015-04-03

/Files/images/00405.MTS.Still002.jpg

Красноградська районна бібліотека провела 1 етап літературно- художнього конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію», метою якого було духовно - моральне та естетичне виховання молоді шляхом залучення читацького інтересу до книги за допомогою візуальних засобів культури. Юнацтво Красноградщини узяло активну участь у конкурсі - понад 60 ілюстрацій і постерів було надано на розгляд компетентному жюрі .

Згідно вимог конкурсу в номінації «Книга натхнення» - ілюстрація до книги - юні художники передали зміст певного фрагменту літературного твору або означили загальну ідею, яка спонукала автора до написання книги.

1 місце отримала Грамма Яніна, студентка Красноградського коледжу КЗ "ХГПА" Хрківської облради, яка представила ілюстрацію до твору Кристіана О'Рейлі «А в дущі, я танцюю»/

2 місце отримала Шкода Анастасія, учениця Красноградського НВК № 2 з ілюстрацією до твори Л. Українки «Лісова пісня».

3 місце зайняла Бихун Ірина, учениця Красноградського НВК № 3 з ілюстрацією до вірша О.С. Пушкіна «Зимовий ранок».

В номінаціі «Читаю - мрію – малюю» були виготовлені постери, в яких була зображена мрія після прочитання будь-якого художнього твору української, світової класичної й сучасної літератури.

Усі призові місця отримали студенти студентка Красноградського коледжу КЗ "ХГПА" Хрківської облради.

1 місце - Забуга Анастасія за постер до збірки поета Красноградщини Юрія Касілова «Люблю и верю».

2 місце - Суптело Оксана за постер до твору Джека Керуака « В дорозі».

3 місце - Шепель Наталія за постер до збірки Ю.Касілова «Собор душі»./Files/images/00405.MTS.Still001.jpg

Церемонія нагородження відбулася в приміщенні Красноградської районної бібліотеки. Переможці конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки.