• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Красноградська районна бібліотека узяла участь у фото-флешмобі "Літо на книжкових остновах"

2015-08-19

/Files/images/image (4).jpg

Літо – найулюбленіша пора не тільки дітей, а й дорослих. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто – вирушити у подорож до омріяних міст або місць…

Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг? Літо – ідеальний привід для того, розширити кругозір, наздогнати сучасний літературний процес або долучитися до наукових здобутків світу. Художні та науково-популярні книги допоможуть цікаво провести відпустку та підтримувати інтелектуальну форму в спекотні дні. Шукайте їх в найближчій бібліотеці!