"Зелена весна"

2011-05-12

/Files/images/8dba27f002ce1915650e619bd0a9e448.jpg

У рамках Всеукраїнського двомісячника «Зелена весна» Красноградською центральною бібліотекою та районною бібліотекою для дітей проведено 5 масових заходів, а саме: урок екології «Наша Планета – колиска життя», екологічний круїз «Люби і знай свій рідний край», екологічний репортаж до Чорнобильської трагедії «Чи знаєш ти, світе, як гірко ридає полин?», екологічна година «Люби природу не для себе, люби для неї», екологічний вечір про воду «Наш дім – Планета Земля». Обслужено 194 читачі.

Працівниками центральної бібліотеки для дорослих та дітей вздовж автомагістралі Київ-Сімферополь оброблено 100 метрів придорожньої території – вирубка хащів, біління дерев.

Прибрано прилеглу територію до будівлі бібліотеки — 500 м2, вивезено сміття. Упорядковано та оздоблено 8 клумб – перекопано грунт, насаждені квіти. Здійснюється щоденний контроль за клумбами для підтримки естетичного вигляду.