Урок пам"яті "До 70-ти річчя визволення Харківщини від фашистських загарбників"

2013-09-01

/Files/images/urok_pamyat_2013_dityacha_bbl/PICT0015.JPG

1 вересня 2013р. гостинно відкрила двері Красноградська районна бібліотека для дітей учням НВК №3 двох 8-х класів.

Відкритий урок Пам’яті, присвячений 70-ти річчю визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників – розпочався: пісні воєнних років, відеофільм про німецьку окупацію Харківщини, ознайомлення з науково - історичним виданням «Красноградщина» - сприяли не просто спілкуванню, ай задушевному діалогу під час якого для дітей розкрилося багато нового і примусило замислитися над героїчним минулим своєї Батьківщини.

Бібліотекарі Т.Дмитренко та С.Шаповал створили атмосферу взаєморозуміння і довіри. Після закінчення уроку всі присутні поклали квіти до Меморіалу «Визволення»