Найкращий читач Красноградщини

2015-03-27

/Files/images/DSC_0032.JPG

27 березня в Красноградській районній бібліотеці відбувся районний етап конкурс дитячого читання «Найкращий читач України-2015», у якому взяли участь читачі – учні 6, 7 та 8 класів району. Захоплюючими та різноманітними були виступи дітей. Незабутні розповіді та цікаві презентації творчих робіт учасників підкреслили особисте відношення та враження про своїх улюблених літературних героїв та прочитані книги.

Переможцем районного етапу конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2015» була визначена читач Піщанської бібліотеки Красноградського району Горілова Олександра, яка своїм виступом здивувала всіх присутніх. Її творчою роботою був показ театралізованої сценки про улюбленого літературного героя - Проню Прокопівну з п'єси Михайла Петровича Старицького "За двома зайцями".

Вітаємо переможницю та бажаємо подальшої перемоги в обласному етапі конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2015»!